Kontakt

Kontakta oss

     

    Försäljning


    Jörgen Rönning

    Säljare
    031-704 19 56
    jorgen.ronning@gotit.se

     

     

     

    Team Alvis


    Jonas Hansson

    Teamledare Alvis
    031-704 17 90
    jonas.hansson@gotit.se

     

    Linda Lendin

    Verksamhetskonsult
    031-704 19 52
    support@gotit.se

     

    Jesper Uhlén

    Systemutvecklare
    031-704 17 90
    jesper.uhlen@gotit.se

     

    Joakim Ehrs

    Kvalitetsansvarig och dataskyddsombud
    031-704 17 91
    joakim.ehrs@gotit.se

     

    Jesper Höglander

    Verksamhetskonsult
    031-704 19 52
    support@gotit.se

     

    Tim Mighall

    Projektledare
    031-704 19 51
    support@gotit.se

     

    Fredrik Bogren

    Systemutvecklare
    031-704 17 90
    fredrik.bogren@gotit.se

     

    Kevin Chen Trieu

    Systemutvecklare
    031-704 17 90
    kevin.chen.trieu@gotit.se

    Team Skolplatsen


    Andreas Öhman

    Teamledare Skolplatsen
    031-704 19 55
    andreas.ohman@gotit.se

     

    Karina Malmström

    Verksamhetskonsult
    031-704 19 52
    support@gotit.se

     

    Carlos Yechouh

    Systemutvecklare
    031-704 17 90
    carlos.yechouh@gotit.se

     

    Janne Hotakainen

    IT-ansvarig
    031-704 18 98
    janne.hotakainen@gotit.se

     

    Peter Johansson

    Verksamhetskonsult
    031-704 19 52
    support@gotit.se

     

    Andreas Eklund

    Systemutvecklare
    031-704 17 90
    andreas.eklund@gotit.se

     

    Joakim Lundkvist

    Systemutvecklare och Lead Developer
    031-704 17 90
    joakim.lundkvist@gotit.se

     

     

    Ekonomi


    Kristoffer Davidsson

    Ekonomicontroller
    031-704 17 90
    ekonomisupport@gotit.se

    Christina Arnergård

    Marknadsansvarig och administration
    031-704 19 58
    christina.arnergard@gotit.se

     

    VD